Spółdzielnia mleczarska OSM Radomsko oficjalnie nominowana w 5 edycji prestiżowej Europejskiej Nagrody za Innowacje Spółdzielcze organizowanej przez Cogeca, w kategorii ”Tworzenie wartości społecznej”.
Konkurs ma na celu nagrodzenie ponadprzeciętnych innowacji spółdzielczych w sektorach rolnictwa, żywności, rybołówstwa i leśnictwa. Ma także na celu upowszechnienie wymiany najlepszych praktyk i transferu wiedzy oraz zachęcanie do jakościowego rozwoju procesów innowacyjnych – wszystko to z korzyścią dla rolników, obywateli UE oraz środowiska.
Do końca lutego zostaną ogłoszeni finaliści w poszczególnych kategoriach.
Gratulujemy nominacji !!!
„Copa Cogeca (Komitet Rolniczych Organizacji Zawodowych) to europejska organizacja, która reprezentuje ponad 22 miliony europejskich rolników i członków ich rodzin we wspólnym wysiłku w celu promowania najlepszych interesów sektora rolniczego wśród instytucji UE i innych zainteresowanych stron.”