InwestujwGminie.pl – mapa terenów inwestycyjnych

Dla inwestorów szukających gruntów pod inwestycje

Ogólnopolski serwis InwestujwGminie.pl prezentuje kompleksową ofertę inwestycyjną polskich miast i gmin z wyszukiwarką mapową. Umożliwia publikację i wyszukiwanie terenów inwestycyjnych i nieruchomości na sprzedaż.

W serwisie znajdziecie różnorodne oferty z podziałem na przeznaczenie nieruchomości oraz informacje o ulgach i preferencjach przygotowanych dla inwestorów. Charakterystyka terenów inwestycyjnych i nieruchomości na sprzedaż zawiera m.in. informacje o stanie prawnym, dostępie do mediów oraz obecnym użytkowaniu. Każda opublikowana nieruchomość zlokalizowana jest na interaktywnej mapie – znacznie upraszcza to proces wyszukiwania aktualnych ofert oraz pomaga w ocenie otoczenia prezentowanych działek inwestycyjnych.

Dla jednostek samorządów terytorialnych

Serwis InwestujwGminie.pl wspiera pracowników jednostek samorządu terytorialnego w promowaniu potencjału inwestycyjnego gminy, a przez to zwiększa zainteresowanie gminą jako miejscem dobrym do inwestowania. Spersonalizowane wizytówki promowanych jednostek przedstawiają ich mocne strony z których słyną oraz dlaczego warto u nich inwestować.

Gdzie najlepiej zainwestować? Sprawdź pod adresem:

InwestujwGminie.pl/polska/