Nagrodzeni podczas RFP 2017

Podczas Radomszczańskiego Forum Przedsiębiorczości nagrodzone zostały wyróżniające się przedsiębiorstwa z regionu radomszczańskiego. Wszystkie docenione w tym roku firmy łączą przynajmniej dwie wspólne cechy. Pierwsza – to  rozwój i stałe dążenie do dostarczania klientom wysokiej jakości, innowacyjnych produktów i usług. Druga będąca efektem  tej pierwszej, to – promocja miasta Radomska, regionu radomszczańskiego i  Polski.

Statuetki, dla firm będących przykładami dobrych praktyk, otrzymali:

  • ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku za konsekwentne wdrażanie strategii CSR i opierającą się na ponad 90-letnim doświadczeniu, znajomość lokalnego rynku;
  • PRESS GLASS S.A. za bycie przykładem polskiego, nowoczesnego i inwestującego i kapitał ludzki przedsiębiorstwa w podstrefie ŁSSE
  • FAMEG Sp. z o. o. za udane łączenie tradycji historycznych, potencjału regionu i nowoczesnych technologii
  • AGRO-MASZ Paweł Nowak za dynamiczny rozwój i efektywne wykorzystanie funduszy UE w branży rolnej.

To nie wszystkie nagrody wręczone podczas Radomszczańskiego Forum Przedsiębiorczości, Rada naszej Izby w porozumieniu z  partnerami Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości  i Forum tj.  Miastem Radomsko i Powiatem Radomszczańskim, postanowiła nagrodzić cztery firmy, dzięki którym Radomsko i Powiat Radomszczański, stają się marką rozpoznawalną w całej Polsce:

  • KLUB MUZYCZNY BOGART Przemysław Urbański z siedzibą w Gomunicach za skuteczne połączenie biznesu z kulturą .

Klub Bogart to fenomen i jedno  z najprężniejszych kulturalnie miejsc w centralnej Polsce  przyciągające od ponad 20 lat uznanych artystów  i rzesze fanów, często z wielu zakątków Polski. O Bogarcie i Gomunicach w powiecie radomszczańskim mówi się również na falach radiowej Trójki, z którą Klub współpracuje m.in. rozsyłając  “Pocztówki do Św. Mikołaja”.

  • PORT RADOMSKO Sp. z o.o. – została stworzona z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych i dostawczych, ale także osobowych poruszających się po drodze A1 Warszawa-Katowice. Do dyspozycji klientów jest parking o powierzchni 6 ha mieszczący 400 samochodów ciężarowych i dwie 4-stanowiskowe myjnie TIR oraz hotel, bar, sklep, kantor i zaplecze sanitarne. Dziś samochody z wizytówką  PORT RADOMSKO jeżdżą po drogach całej Polski i Europy.
  • P.U.B. Inkomet Jan Skubisz – od 1990r. jest znany jako wykonawca konstrukcji stalowych na potrzeby budownictwa, drogownictwa, energetyki, przemysłu samochodowego i stoczniowego  oraz generalny  wykonawca obiektów przemysłowych w kraju i za granicą. Diament Forbesa 2016r.
  • SKB S.A. należy do czołowych i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w województwie łódzkim. Specjalizuje się m.in. w: usługach ogólnobudowlanych, precyzyjnej obróbce skrawaniem metali,  wykonaniu i montażu konstrukcji stalowych, zarządzaniu nieruchomościami, energetyce. Diament Forbesa 2016r.