MET – PRIM SPÓŁKA Z O.O.

Adres: ul. Narutowicza 59,

Kod pocztowy: 97-500  Radomsko
Telefon/fax.:  44 682 24 60; 44 682 31 25
E-mail: biuro@met-prim.pl
www: www.met-prim.pl

Zarząd/Dyrekcja firmy:
1.Adam Świerczyński- Prezes Zarządu .tel: 044 682 24 60 , e-mail: as@met-prim.pl.
Branża:
Podstawowa: produkcja drutu i wyrobów z drutu, produkcja systemów ogrodzeniowych
Pozostałe: sprzedaż wyrobów hutniczych, sprzedaż narzędzi i elementów złącznych
Profil działalności wg  PKD (ze zgłoszenia do rejestru REGON): sprzedaż hurtowa artykułów metalowych
Opis działalności:
Głównym obszarem aktywności jest produkcja drutów i wyrobów z drutu. Ciągłe doskonalenie technologii i jakości drutów jest przedmiotem naszej codziennej troski, a działania inwestycyjne w tym zakresie pozwalają na optymistyczne myślenie o przyszłości.
Drugą specjalność produkcyjną stanowią szeroko rozumiane systemy ogrodzeniowe. Począwszy od wszelkich typów siatek, poprzez systemy zgrzewane, panelowe aż po ogrodzenia kute, mogą być wykonane z uwzględnieniem życzeń klienta.
W ramach trzeciej części naszej działalności zajmujemy się dostawami na rynek całego kraju szerokiej gamy wyrobów hutniczych. MET-PRIM prowadzi również bogato zaopatrzony w pełną gamę narzędzi i elementów złącznych oraz różnych wyrobów metalowych, salon sprzedaży o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim.
Oferowane przez nas produkty można nabyć korzystając z profesjonalnych portali internetowych i aukcyjnych. Posiadamy własny tabor samochodowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo dostarczyć nasze wyroby we wskazane przez Państwa miejsce na terenie całego kraju.