Strefa RozwoYou – Iskra nowej wiedzy, projekt Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w partnerstwie z firmą Inovatica, oficjalnie rozpoczęty. Wczoraj w siedzibie ŁSSE S.A. miała miejsce konferencja inauguracyjna, której uczestnicy jako pierwsi poznali możliwości jakie stoją przed przedsiębiorcami z sektora MŚP w związku z udziałem w projekcie. Osoby samozatrudnione, mikroprzedsiębiorstwa, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą liczyć na max. 80 % dofinansowania usług szkoleniowych (w tym kursów zawodowych), usług doradczych (doradztwo, mentoring, coaching) oraz studiów podyplomowych.

Przedstawicielka Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przybliżyła procedury związane z rejestracją w Bazie Usług Rozwojowych firm szkoleniowych, doradczych, natomiast przedstawiciel firmy Inovatica, omówił działanie elektronicznego obiegu dokumentów, dzięki czemu czas od złożenia wniosku do przyznania dotacji ulegnie znaczącemu skróceniu.

Podczas konferencji nastąpiło otwarcie formularza zgłoszeniowego do projektu, który można było wypełnić podczas spotkania z pomocą ekspertów z ŁSSE.

Już niedługo, 12 października br. o godzinie 9.30 do nas także przyjedzie przedstawicielka ŁSSE, by opowiedzieć jak skorzystać z bonów na usługi szkoleniowe. Już dziś serdecznie zapraszamy na spotkanie i zachęcamy do rejestracji za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: https://goo.gl/yJE5ZH.