“Szanowni Państwo,

Po zakończeniu obostrzeń pandemicznych Regionalna Izba Przemysłowo Handlowa w Radomsku powraca do organizacji spotkań z przedsiębiorcami w nowych odsłonach.

Ze względu, na silną gałąź przemysłu jaką jest produkcja mebli i związane z tym usługi w  Radomsku i regionie radomszczańskim, Izba rozpoczyna cykl bezpłatnych spotkań z przedsiębiorcami w formie śniadań biznesowych z tej właśnie branży.

Najbliższe wydarzenie z tego cyklu odbędzie się w Restauracji Metalurgia w dniu 14 lipca 2022, w godz. 9.00 – 11.30.

W agendzie spotkania przewidziano m.in. prezentację „ Zmiany w Polskim Ładzie od 01 lipca 2022 r.” – omówienie kluczowych zmian podatkowych w drugim półroczu 2022 dotyczących przedsiębiorców.

W/w zagadnienia omówi Pan Mikołaj Duda – doradca podatkowy, autor lub współautor publikacji m. in. w Monitorze Podatkowym oraz publikacji wydawnictwa C.H. Beck („Ordynacja podatkowa – komentarz”, „Opinie w sprawach podatkowych dla doradców podatkowych”, „Egzamin na doradcę podatkowego – pytania otwarte”), publikacji dziennika Rzeczpospolita (m. in. „Kontrola fiskusa w firmie”), trener na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego.

Parterem strategicznym wydarzenia jest mFaktoring, który również zaprezentuje swoje korzystne dla przedsiębiorców produkty.

Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 13 lipca 2022 (środa) do godz.12.00 – na maila  Anna Bartkiewicz  anna.bartkiewicz@riph.radomsko.pl