W dniu 10.05.2024r (godz. 14.00 – 20.00), w parku Solidarności w Radomsku odbędzie się festyn pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizowany w ramach obchodów 20-lecia Polski w UE. Atrakcje dla dzieci, koncerty, stoiska, to tylko część zaplanowanych wydarzeń. Jedną z atrakcji będzie robot  rysujący  portret w oparciu o cyfrowe zdjęcie.

W Strefie Funduszy Europejskich, którą współtworzy Centrum Obsługi Przedsiębiorców przewidziano możliwość promocji firm/ największych beneficjentów funduszy unijnych z powiatu radomszczańskiego (w formie stoisk).

Beneficjenci mogą też w tych dniach otworzyć drzwi swoich firm, żeby pokazać jak wykorzystują środki unijne. Przy okazji otwierają się też na społeczność lokalną i/lub potencjalnych klientów a  możliwość obejrzenia firmy jest atrakcją samą w sobie.

W przypadku włączenia się w wydarzenia, przedsiębiorcy mogą liczyć na komunikację:

▪ w kanałach programu regionalnego Fundusze Europejskie

▪ w kanałach COP

▪ komunikację akcji w mediach lokalnych

▪ współpracę z COP przy tworzeniu materiałów komunikacyjnych – sukcesy beneficjentów – wideo, sesje zdjęciowe, konferencje, panele dyskusyjne

Ponadto dołączając do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej zyskuje się:

▪ promocję Twojego wydarzenia na stronie www.20lat.eu, która będzie miała duże zasięgi w sieci

▪ możliwość znalezienia Twojego wydarzenia w specjalnej wyszukiwarce na stronie

▪ obecność wydarzeń w mediach, a dla wybranych, najciekawszych atrakcji planujemy profesjonalną promocję w telewizji, internecie i w radiu.

▪ kampanię wydarzenia w mediach ogólnopolskich

Jak zgłosić wydarzenie?

Należy wypełnić jeden z formularzy zamieszczonych na tej stronie w zakładce „Zgłoś wydarzenie”:

  1. dla Dni Otwartych Funduszy Europejskich organizowanych 10-11 maja – termin nadsyłania zgłoszeń przedłużony do 1 maja (tylko dla projektów realizowanych z Funduszy Europejskich),

https://www.20lat.eu/wydarzenia/dni-otwarte-funduszy-europejskich/dolacz-do-nas

  1. dla obchodów 20-lecia Polski w UE trwających cały rok – termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 maja.

https://20lat.eu/wydarzenia/zglos-wydarzenie

Wydarzenia będą zamieszczane na mapie po weryfikacji. Atrakcje z każdego zakątka Polski będzie można łatwo znaleźć dzięki wyszukiwarce.